HAKKIMIZDA

1987 yılında bu yana;

İnşaat sektöründe bir çok alışveriş, iş merkezi, spor tesisleri, otel ve konut yaparak Konya’ya farklı mimarilerde değerli inşaat modellerini uyguladık. Yaklaşık 32 yıllık iş tecrübemiz ve “KIZILKAYA” güvencesini, tüm yapıtlarımızda konya girişimcilerine ve ailelerine karlı yatırım, güvenilir konut ve iş yerlerini olarak hizmetlerine sunduk.

2010 yılı itibariyle  KIZILKAYA İNŞAAT MİMARLIK A.Ş. aile şirketimizin kurulmasıyla büyüyen şehrimize büyük projelerinde imzamızı atıyoruz.

Kızılkaya İnşaat olarak “Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonuyla değişime ve gelişime açık, müşteri odaklı, yenilikçi projelerinden, Kızılkaya İş Merkezleri, Yunus Emre İş Merkezi, Cumhuriyet Çarşısı, Kızılkaya Siteleri, İstanbul’s Plaza, Kızılkaya Ticaret Merkezi, Konya Park AVM, Selçuklu Park AVM sahiplerine teslim edilmiştir

Kızılkaya bugün inşaat başta olmak üzere ayrıca turizm ve proje alanında hizmet veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.

Yakın zamanda hayata geçireceğimiz yeni KONYA FORUM AVM projemizle Konya’nın silüetine ve imajına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu bağlamda tasarlanan proje, şehir içinde ikonik duruşunun yanı sıra, . Ayrıca bünyesinde bulunan lüks iş merkeziyle tüm misafirlerine tasarım, zerafet, keyif ve kaliteyi yaşatmayı garanti etmektedir.

2018 yılı itibariyle KIZILKAYA HOLDİNG aile şirketimizin kurulmasıyla büyüyen şehrimize büyük projelerinde imzamızı atıyoruz

WhatsApp chat